Arex 17 proArex 17 metal dedektörü
 
 

arex 17 altın arama dedektörü
Arex 17  Uğur Elektronik’in Define ile Dedektör Tecrübesinin Eseri Bir Cihazdır.
Yaşadığımız Ülkenin Coğrafi Yapısına Uyumlu Toprak Ayarı  Sistemi Her Türlü Zor Arazi Koşulunda Arama Yapmanıza İmkan Sunar.
Algılama Mesafesinde Tespit Ettiği Metalleri Ayırabilme Özelliğine Sahiptir. Kıymetli - Kıymetsiz Ve Altın Ayrımı Aynı Zamanda Yer Altındaki Mezar Ve Boşlukları Bulabilme Ve Derinliklerini Tespit Edebilme Özelliğide Mevcuttur.Size Arazide Kolay Ve Hızlı Bir Kullanım İmkanı Sunar.Arex 17 Türkçe Ekran Özelliği Otomatik Arama ve Otomatik Ayrım Özelliği Sayesinde Kendi Sınıfındaki Diğer Tüm Dedektörlerden Üstündür.Dedektörünüzle İster Tek Para Avcılığı,İster Define Avcılığı İster Boşluk Avcılığı Yapabilir En Zorlu Arazi Koşullarında Üstün Performansla Hedefinizi Kaçırmadan Çalışabilirsiniz.Arex 17 Çok Yönlü Özellikleri Sayesinde Bir Kaç Dedektörün Yapabileceği İşi Tek Başına Yapar.


Neden Arex 17
 

 
 

 
 arex altın ve define arama dedektörü
Her Türlü Toprak Yapısında Arex 17 İle Sorun Yaşamadan Tespit ve Ayrımını Yapabilir.Gezdiğiniz Arazi Fazla Mineralli Bir Bölge İse  Mineralden Etkilenmeden Çalışmanızı Tamamlayabilirsiniz.Ayrıca Islak Zemin- Kil Zemin - Çakıl Zemin ve Diğer Toprak Zeminlerinde Cihaz Fonksiyonlarını Başarıyla Yerine Getirir.
 
 
 
 
 

arex dedektör
 
Dedektör 
 ZORLU ARAZİ ŞARTLARI
Taşlık,Dağlık Veya Düzlük Alanlarda Kolayca kullanılabilir. Güçlü İşlemci Ergonomik Tasarımıyla Arex 17 pro Dağlık,Engebeli,Düz Arazilerde Kolaylıkla Kullanılabilir.Arex 17 Arazi Yapısı Tanımaksızın Çalışma İmkanı Sağlar.
 
 

 
Maden Ayrımlı Dedektör 
 MADEN ELEME ÖZELLİĞİ
Yoğun Maden ve Mineralli Araziler Dedektörlerin Çalışma Verimini Düşürür.Arex 17 Pro Maden ve Mineral Eleme Özelliği Sayesinde Mineralli Arazilerde Kullanıcısına En Üst Seviyede Altın - Define  ve Boşlukları Bulmasına İmkan Sağlar.
 
 
 
 
 Güçlü Altın Ayrımı 
DEĞERLİ - DEĞERSİZ - ALTIN AYRIMI
Arex 17 Pro Tek Tuşla Bulduğunuz Tüm Metalleri Değerli - Değersiz ve Altın Olduğunu Ekranda Gösterir. Ayrım Kalitesi Sınıfındaki Dedektörler İçerisinde En İyisidir.

 
 


 
 
Boşluk Avcısı Arex 17
 
ODA - MEZAR - TÜNEL - BOŞLUK BULMA ÖZELLİĞİ
Toprak Altındaki ve Kaya İçerisindeki Mezar - Oda - Tünel - Mahzen - Kuyu gibi Boşlukların Tespitini Arex 17 Pro ile Yapabilirsiniz.Sert Zeminlerden Etkilenmeden Tüm Boşlukların Noktası - Tahmini Ebatı ve Ayrıca Boşluk İçerisinde Gizlenmiş Defineleri Arex 17 Pro Rahatlıkla Tespit Edebilir.Tek Tuşa Basarak Tüm Boşlukların Tespitini Yapabilirsiniz.
 
 


 

Altın Tespiti
 
ALTIN AYRIM ÖZELLİĞi
 Arex 17 Pro,Define Dedektörleri İçerisinde Altın Ayrımını En  İyi Şekilde Yapabilen Derin Arama Dedektörüdür.Otomatik  Kullanım Sayesinde Altın Bölümüne Cihazınızı Ayarlayıp  Sadece Altın Arayabilirsiniz.Size Bulduğu Altını Hem Türkçe  Yazıyla Hem Grafikle Hemde Sesle Belirtir.Altın Tespitinin En  Kolay Yolu Arex 17'dir.   
 

  2d Ekran Grafiği
2D EKRAN ÖZELLİĞİ
2D Ekran Özelliği Sayesinde Altın - Define ve Boşlukların 2D Ekran Grafiğini Görerek Tespitini Yapmış Olduğunuz Definelerin Tahmini Ebatını Ekranda Gösterir.
 
 
 
 Tahmini Derinlik
 
DERİNLİK HESAPLAMA
 Arex 17 Pro ile Artık Boşa Kazmak Yok Bulduğunuz Altını Kaç Metrede Olduğunu Arex Otomatik Olarak Hesaplayıp Tahmini Derinlik Olarak Ekranda Gösterir.Böylelikle Bulunan Definenin Net Derinliği Tespit Edilir. 
 
 
 


 


 Hassasiyet
İSTENİLEN DERİNLİKTE ARAMA
Tek Bir Dedektörle İstediğiniz Derinlikte Arama Yapma İmkanı Arex 17 Pro İle Mümkün. Dilerseniz Yüzey Aramalar İçin Derinliği Düşürüp Yüzeysel Arama Yapabilir, Dilerseniz Orta Büyüklükteki Gömüler İçin Derinliği Arttırabilir, Dilerseniz Büyük Gömüler İçin Derinliği En Yüksek Seviyeye Alıp Derin Arama Yapabilirsiniz.Yani Arex 17 Dedektör Size İstediğiniz Derinlikte Arama Yapmanın Keyfini Sürer
 


 
 

Tek Tuşla Ayrım
 
TEK TUŞLA KONTROL PANELİ
Evet Yanlış Okumadınız,Arex Define Dedektörü ile Herşey Tek Tuşla Kontrol Altında,Toprak Ayarı,Altın Ayrımı,Demir Ayrımı,Kıymetli Metaller Ayrımı,Boşluk Ayrımı,Derinlik Hesaplama Hepsi Tek Tuşla Ekranda.Düğme Karmaşası Yaşamadan Dedektörü Kullanamadım Korkusu Yaşamadan Tek Bir Tuşla Tüm Kontrol Elinizin Altında
 

 Çoklu Dil Seçeğeni
DİL SEÇENEKLERİ
Arex 17 Türkçe Dil Seçeneğinin Yanında Farklı Dillerdede Kullanım İmkanı Sunuyor. Türkçe - Arapça - Farsça - İngilizce Dil Seçeneği İle İstediğiniz Dilde Kullanıma Hazır.

 
 
  Ücretsiz Eğitim
EĞİTİM 
Arex 17'nin Kullanıcıları Mağazamıza Gelerek Görsel ve Birebir Uzman Kadromuzdan Eğitimini Alabilir,Ayrıca Ürünle Beraber Kullanım CDsi,Kullanım Kitapçığı ve Telefonla Teknik Destek Alabilirler.
 
 
 


 

 İso Kalite Belgesi
GÜVENİLİR ÜRÜN - ONAY SERTİFİKASI
Arex 17 Dedektörün Özellikleri Onaylı Bir Üründür İso 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir,Ayrıca Üniversite Tarafından Tüm Özellikleri Toprakta Test Edilerek Onaylanmıştır.Uğur Elektronik Güvencesiyle Tamamı Türk Mühendisliği ile İleri Teknik Donanım ve Arge Kadrosuna Sahip Fabrikasında Üretilmiştir.
 
 


 

 2 Yıl Garanti
GARANTİ SÜRESİ
Uğur Elektronik Güvencesiyle Üretilen Arex 17 Pro Dedektör ,2 Yıl Ücretsiz Bakım Garantisi + 3 Yıl Yedek Parça Garantisi İle Alanında En Uzun Süreli Garanti Kapsamına Sahip Dedektör Modelidir.
 
  
 
 
 Telefonla Teknik Destek
TELEFONLA TEKNİK DESTEK
Arex Dedektör Kullanıcıları Büyük Bir Avantaja Sahiptir. Dedektör veya Definecilikle Alakalı Aklına Takılan Tüm Soruların Cevabı İçin İrtibat Numaralarından Firmamızı Arayarak Bilgi Alabilirler.

  

 

 
 
Arex Dedektör
Arex 17 Pro Aksesuarlar

Arex 17 Kutu İçeriği
 
 
 

Arex 17 Altın Dedektörü


AREX 17 ekranlı dedektörler serisinden birini isterseniz gelmeden tüm banka kredi kartına taksitle alabilirsiniz.Ofisimizdeki büyük mağazadaki deneme stantlarımızda isterseniz arazideki deneme ve eğitim yerinde cihazın özelliklerini müşteri temsilcileriyle beraber deneyebilir test edebilirsiniz.
  

SATILIK DEDEKTÖR,AREX 17 LCD EKRANLI DEDEKTÖRÜN EMSALLERİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERİ

1) DERİN DEDEKTÖR,Arex 17 nin toprak altındaki metalleri tek tuşa bastığınızda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir şekilde ekranında görebilirsiniz aynı zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi sağlamaktadır. Altın dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri kullanımı kolay ve pratik olmasıdır.

Ayrımlı Dedektör Arex 17


2) ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ,Arex 17 nin ayrım modunda gümüş,bronz,tunç,bakır gibi değerli metalleri farklı ses tonunda KIYMETLİ diye yazıyla yazarak grafik ve bar ikonlarıyla net şekilde anlayabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz. Aynı zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde Arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekranında görebilirsiniz.

Boşluk Dedektörü Arex 17

3) EKRANLI DEDEKTÖR Arex 17 nin derin arama başlığı sayesinde pulse dedektörlerden daha çok derinlere sinyal gönderebilme özelliği sayesinde boşluk,oda,tünel ve metal gibi objeleri daha derinden algılama özelliğine sahiptir. isterseniz tek para gibi küçük objeleri daha net bulabilmeniz için 26x30 çapında küçük başlık yapılmaktadır.

Derin Dedektör Arex17


4) SATILIK DEDEKTÖR Arex 17 nin toprak yada kayanın içindeki tespit yaptığı objelerin bize ne kadar derinde olduğunu otomatik olarak cihazın ekranında hesaplama özelliğine sahiptir. Böylece tespit yaptığımız objenin ne kadar derinde oldugunu tahmini olarak bizlere öğrenme imkanı sağlamaktadır.
 
Ayrımlı Dedektör Arex17
 
5) GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada bulduğunuz metali cihazın ekranında grafikler çizerek net anlamamızı sağlamaktadır. Ayrım modunda ise demir,çivi,teneke parçaları gibi değersiz metalleri yazıylada değersiz diye yazabilmesi ve bunların tamamını cihazın ekranında görebilirsiniz.
 
6) ALTIN AYRIMLI Arex 17 nin gece aramaları için ışık ayarı sesli aramalar için ses ayarı isterseniz sesi kulaklığa alabilirsiniz. Yazılarla da bulunan objeleri tanımlama özelliği hertürlü darbelere karşı özel korumalı şık bavul çantası ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmuştur. Ful set halinde verilen arex 17 dedektör fiyatının içindedir.0532 652 33 02 / 0542 797 76 26  / 0216 310 98 58


Bütün dünya'ya ingilizce,arapça,farsça ve türkçe sunulan satılık dedektör AREX 17 serisinin LCD ekranlı ve görüntülü en gelişmiş pratik kolay kullanımı net ayrım özelliği hertürlü

arazi şartlarında özellikle kayalık madenli ve kumsal alanlarda derin arama başlığı sayesinde 4 metre net 7 mt derinlikten algılama ve tesbit yapabilme özelliğine sahiptir.

 

SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 ile genel arama modunda bulunan metal yada yer altındaki tünel girişleri mahsen.oda. kuyu gibi görünürlügü kaybolmuş yerleri grefikler cizerek merkezini bulmanızı sağlamaktadır. TEK TUŞLA ayrım moduna geçerek bulunan objenin ne oldugunu cihazın ekranında yazı grefik ve farlı ses ile bizlere ekranında göstermektedir.

 

satılık dedektör AREX17 ekranlı dedektörler serisinden birini isterseniz gelmeden kredi kartına 12 taksitle alabilirsiniz ofisimizdeki büyük mağazadaki deneme stantlarımızda isterseniz arazideki deneme ve eğitim yerinde cihazın özelliklerini müşteri temsilcileriyle beraber deneyebilir test edebilirsiniz.


 

AREX 17 PRO EKRANLI DEDEKTÖR

 

 

MEBRAN GÖRÜNTÜLERİ
alt

 

 

alt

DERİNLİK

 

alt

KIYMETLİ

 

alt

BOŞLUK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AREX 17 LCD EKRANLI MODELİN
EMSALLERİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERİ

 

1) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin kullanımı taşıması üstün ayrım özelliği sayesinde daha net sonuca ulaşabilir.arazide kullanırken sizleri yormaz çok kısa zamanda geniş,çalılık,taşlık alanları istediğiniz gibi araştırabilirsiniz.satılık dedektör serisinden en çok tercih edilen modeldir.arex 17 ekranlı dedektörler serisinden istediginizi kiralayarak alabilirsiniz.

 

 

 


 

 

 

 

2) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin derin arama başlığı sayesinde pulse dedektörlerden daha çok derinlere sinyal gönderebilme özelliği sayesinde boşluk,oda,tünel ve metal objeleri daha derinden algılama özelliğine sahiptir. isterseniz tek para gibi küçük objeleri daha net bulabilmeniz için 26x30 çapında küçük başlık yapılmaktadır.

 

 

 

NET ALTIN AYRIMLI SATILIK DEDEKTÖR


3) Arex 17 nin toprak altındaki metalleri tek tuşa bastığınızda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir şekilde ekranında görebilirsiniz aynı zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi sağlamaktadır altın dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri kullanımı kolay ve pratik olmasıdır.

 

 

 

 

OTOMATİK DERİNLİK HESAPLAMA ÖZELLİĞİ

 

 

 

4) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin ayrım modunda gümüş,bronz,tunç,bakır gibi değerli metalleri farklı ses tonunda KIYMETLİ diye yazıyla yazarak grafik ve bar ikonlarıyla net şekilde anlıyabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz aynı zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekranında görebilirsiniz.

 

 

 


MEZAR ODA MAHSEN GİBİ BOŞLUKLARI BULUR

 

 

5) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada bulduğunuz metali cihazın ekranında grefikler cizerek net anlamamızı sağlamaktadır ayrım modunda ise demir,çivi,teneke parçaları gibi değersiz metalleri yazıylada değersiz diye yazabilmesi ve bunların tamamını cihazın ekranında görebilirsiniz.

 

 

 

 


 

6) Arex 17 nin toprak yada kayanın içindeki tesbit yaptığı objelerin bize ne kadar derinde olduğunu otomatik olarak cihazın ekranında hesaplama özelliğine sahiptir.

böylece tesbit yaptıgımız objenin ne kadar derinde oldugunu tahmini olarak bizlere öğrenme imkanı sağlamaktadır.

 

 

ÖZEL SES ,IŞIK VE EKRAN AYARLARI VARDIR

 

 

 

7) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin gece aramaları için ışık ayarı sesli aramalar için ses ayarı isterseniz sesi kulaklıga alabilirsiz yazılarlada bulunan objeleri tanımlama özelliği yedek bataryasıyla birlikte 20 saatin üstünde kullanım imkanı sağlamaktadır hertürlü darbelere karşı özel korumalı şık bavul çantası ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmuştur.