İKİNCİ EL AREX 16

   AKILLI CİHAZ AREX’LE


ARTIK ARAZİDE YARDIMA İHTİYACINIZ YOK...


AREX MENÜSÜNDEKİ YARDIM SEÇENEĞİ SAYESİNDE


KULLANIMINI SİZE TARİF EDİYOR.

 

AREX-16 DEDEKTÖRÜN ÖZELLİKLERİ


-ÖZEL LCD EKRANLIDIR.4 - METRE NET, 6 -METRE MAXİMUM DERİNLİĞE İNEBİLİRALTIN,GÜMÜŞ BAKIR,BRONZ GİBİ DEFİNELERİN AYRIMINI YAPABİLİYOR.DEMİRİ ELEME ÖZELLİĞİ VARDIRTOPRAK ALTINDAKİ BOŞLUKLARIN TESİPİTİNİ YAPAR (MEZAR,ODA MAHSEN,KUYU,TÜNEL VB.)SİZE BULDUĞU DEFİNELERİN NE KADAR DERİNDE OLDUĞUNU HESAPLAYABİLİRMİNARELLİ TOPRAKTA ÇALIŞMA İMKANI VARDIR.VE KULLANIMI SON DERECE KOLAYDIR,


OTOMATİK KULLANIM MODUNA SAHİPTİR.


 

 


DİKKAT!..

 


DEDEKTÖRÜN VERİLEN TÜM ÖZELLİKLERİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

( İ.T.Ü) TARAFINDAN ONAYLANMIŞTIR.


İSO 9001-2000 KALİTE SERTİFİKASINA SAHİPTİR
CİHAZIN BU ÖZELLİKLERİNE EK OLARAKTA FARKLI ÜSTÜN ÖZELLİKLERİDE VARDIR. BUNLARDAN BİR TANESİ KENDİ KULLANIMINI TARİF EDEBİLME ÖZELLİĞİ. YANİ CİHAZIN YARDIM DÜĞMESİNE BASIYORSUN DEDEKTÖR SANA KENDİ MENÜLERİYLE İLGİLİ BİLGİLERİ VERİYORARTI OLARAK CİHAZDA PROGRAM YÜKLEME ÖZELLİĞİDE MEVCUTTUR.


2 YIL ÜCRETSİZ BAKIM ONARIM GARANTİSİ VARDIR.SETİN İÇERİSİNDE 1ADET BATARYA(15 SAAT ÇALIŞMA KAPASİTELİ) + ŞARJ CİHAZI + KULAKLIK+ ÇANTA+KULLANIM KİTAPÇIKLARI VERİLMEKTEDİR.

 

SATILIK DEDEKTÖR SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ MAĞAZAMIZDA

 

SATILIK DEDEKTÖRDE FİRMAMIZ UZUN SÜREDİR FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

TÜM SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZİ MAĞAZAMIZA GELEREK İNCELEYEBİLİR SATIN ALACAĞINIZ DEDEKTÖRÜ YAKINDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ,SATILIK DEDEKTÖR KONUSUNDA EN KAPSAMLI ÜRÜNLERLE HİZMETİNİZDEYİZ,ALTIN AYRIMLI SATILIK DEDEKTÖRLER,DERİN ARAMA VE YÜZEY ARAMA YAPAN SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ,EKRANLI SATILIK DEDEKTÖRLER,DİJİTAL SATILIK DEDEKTÖRLER,ANALOG SİSTEM SATILIK DEDEKTÖRLER,KOLAY KULLANIMLI SATILIK DDEKTÖRLER,TÜRKÇE DİL SEÇENEKLİ,YERLİ VE YABANCI SATILIK DEDEKTÖRLER,ALTINA EN HASSAS SATILIK DEDEKTÖRLER VE SİZİN İHTİYACINIZA CEVAP VEREBİLECEK BİR DEDEKTÖRÜ MAĞAZAMIZDA MUTLAKA GÖRME İMKANINA SAHİP OLABİLECEKSİNİZ,SATILIK DEDEKTÖRLERİMİZİ NAKİT YADA KREDİ KARTINA TAKSİTLE ALABİLİRSİNİZ.

 

TÜM SATILIK DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,İKİNCİ EL DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİ ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.