ikinci el dedektör arex 15

İKİNCİ EL DEDEKTÖR AREX 15
 
  İKİNCİ EL DEDEKTÖR AREX UE 15 MODELİMİZE ŞUAN
  1000 TL
 
 
  İKİNCİ EL DEDEKTÖR,AREX 15 LCD Ekranlı model serisinin ilk üretilen ürünüdür.Arex 15 tamamen yenilenmiş hem dış görüntüsü hemde ekran yazılım programı sayesinde yeni başlayanlar için ; "Profesyonel Ekranlı Dedektörüm olsun " diyenler için kesinlikle kaçırılmayacak bir ürün.
AREX 15 İKİNCİ EL DEDEKTÖRÜMÜZ,LCD ekranlı dedektör olma özelliği sayesinde bulunan metalleri genel aramada ses ve bar ikonları sayesinde bulunan metalin tam merkezini başlangıç ve bitiş noktasını tespit yapabilme özelliğine sahiptir.
İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR MODELİ AREX EKRANLI DERİN ARAMA SİSTEMİNE SAHİPTİR
İsterseniz ayrım bölümünde arama yapabilir bu bölümde sadece değerli olan altın, gümüş, bakır,bronz gibi kıymetli metalleri bulabilirsiniz. Değersiz olan demir, çivi, teneke parçaları gibi kıymetsiz metalleri bu bölümde görmeden arama yapabilirsiniz.
  İKİNCİ EL DEDEKTÖR -ikinci el dedektörler
SATILIK İKİNCİ EL DEDEKTÖR AREX 15 modelin altın arama bölümüne geçtiğinizde altını diğer metallerden net ayrım yapabilir sadece altına ses ve yazı ile de yazarak küçük ekranında görebilirsiniz. Böylece istediğiniz bölümde arama yapabilir istediğiniz metali bulma seçeneği sunmaktadır.
İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR,AREX 15ekranlı model dedektörün özel bavul muhafazalı su geçirmez çantası sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Bu da cihazınızı darbelerden koruyacaktır. İKİNCİ EL DEDEKTÖR AREX 15 Yedek bataryası ile beraber 20 saatin üzerinde size kullanım imkanı sunmaktadır. 220 wat elektrikte şarz edilme özelliği bulunmaktadır.
Böylece sürekli pil değiştirme derdinden sizleri kurtaracaktır. Arex 15 ekranlı İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR model cihazı standlarımızda deneyerek alma imkanına sahipsiniz. İsterseniz adrese teslim gönderilmektedir. Alırken de ücretini ödeme imkanına sahipsiniz. İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER AREX 15 İLE İLGİLİ Daha geniş ve ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

  İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR

İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖRLER

AREX 15 İKİNCİ EL DEDEKTÖR

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN

0538 810 29 29

0532 652 33 02

0542 797 76 26

 

http://ozyapnakliyat.com/css/images/iletisim.jpg

 

İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR -İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR AREX FİYATI : 1000 TL

kiralık dedektör,KİRALIK DEDEKTÖR AREX 15 FİYATI : 350 TL

 

DİĞER İKİNCİ EL SATILIK DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR VE İKİNCİ EL DEDEKTÖRLERİLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

  İKİNCİ EL DEDEKTÖR DE TÜRKİYENİN EN KAPSAMLI FİRMASI