KİRALIK DEDEKTÖR AREX


arex 17 altın arama dedektörü
Arex 17  Uğur Elektronik’in Define ile Dedektör Tecrübesinin Eseri Bir Cihazdır.
Yaşadığımız Ülkenin Coğrafi Yapısına Uyumlu Toprak Ayarı  Sistemi Her Türlü Zor Arazi Koşulunda Arama Yapmanıza İmkan Sunar.
Algılama Mesafesinde Tespit Ettiği Metalleri Ayırabilme Özelliğine Sahiptir. Kıymetli - Kıymetsiz Ve Altın Ayrımı Aynı Zamanda Yer Altındaki Mezar Ve Boşlukları Bulabilme Ve Derinliklerini Tespit Edebilme Özelliğide Mevcuttur.Size Arazide Kolay Ve Hızlı Bir Kullanım İmkanı Sunar.Arex 17 Türkçe Ekran Özelliği Otomatik Arama ve Otomatik Ayrım Özelliği Sayesinde Kendi Sınıfındaki Diğer Tüm Dedektörlerden Üstündür.Dedektörünüzle İster Tek Para Avcılığı,İster Define Avcılığı İster Boşluk Avcılığı Yapabilir En Zorlu Arazi Koşullarında Üstün Performansla Hedefinizi Kaçırmadan Çalışabilirsiniz.Arex 17 Çok Yönlü Özellikleri Sayesinde Bir Kaç Dedektörün Yapabileceği İşi Tek Başına Yapar.


Neden Arex 17
 

 
 

 
 arex altın ve define arama dedektörü
Her Türlü Toprak Yapısında Arex 17 İle Sorun Yaşamadan Tespit ve Ayrımını Yapabilir.Gezdiğiniz Arazi Fazla Mineralli Bir Bölge İse  Mineralden Etkilenmeden Çalışmanızı Tamamlayabilirsiniz.Ayrıca Islak Zemin- Kil Zemin - Çakıl Zemin ve Diğer Toprak Zeminlerinde Cihaz Fonksiyonlarını Başarıyla Yerine Getirir.
 
 
 
 
 

arex dedektör
 
Dedektör 
 ZORLU ARAZİ ŞARTLARI
Taşlık,Dağlık Veya Düzlük Alanlarda Kolayca kullanılabilir. Güçlü İşlemci Ergonomik Tasarımıyla Arex 17 pro Dağlık,Engebeli,Düz Arazilerde Kolaylıkla Kullanılabilir.Arex 17 Arazi Yapısı Tanımaksızın Çalışma İmkanı Sağlar.
 

 

 
Maden Ayrımlı Dedektör 
 MADEN ELEME ÖZELLİĞİ
Yoğun Maden ve Mineralli Araziler Dedektörlerin Çalışma Verimini Düşürür.Arex 17 Pro Maden ve Mineral Eleme Özelliği Sayesinde Mineralli Arazilerde Kullanıcısına En Üst Seviyede Altın - Define  ve Boşlukları Bulmasına İmkan Sağlar.
  
 
 
 Güçlü Altın Ayrımı 
DEĞERLİ - DEĞERSİZ - ALTIN AYRIMI
Arex 17 Pro Tek Tuşla Bulduğunuz Tüm Metalleri Değerli - Değersiz ve Altın Olduğunu Ekranda Gösterir. Ayrım Kalitesi Sınıfındaki Dedektörler İçerisinde En İyisidir.

  
 
 
Boşluk Avcısı Arex 17
 
ODA - MEZAR - TÜNEL - BOŞLUK BULMA ÖZELLİĞİ
Toprak Altındaki ve Kaya İçerisindeki Mezar - Oda - Tünel - Mahzen - Kuyu gibi Boşlukların Tespitini Arex 17 Pro ile Yapabilirsiniz.Sert Zeminlerden Etkilenmeden Tüm Boşlukların Noktası - Tahmini Ebatı ve Ayrıca Boşluk İçerisinde Gizlenmiş Defineleri Arex 17 Pro Rahatlıkla Tespit Edebilir.Tek Tuşa Basarak Tüm Boşlukların Tespitini Yapabilirsiniz.
 
 


 

Altın Tespiti
 
ALTIN AYRIM ÖZELLİĞi
 Arex 17 Pro,Define Dedektörleri İçerisinde Altın Ayrımını En  İyi Şekilde Yapabilen Derin Arama Dedektörüdür.Otomatik  Kullanım Sayesinde Altın Bölümüne Cihazınızı Ayarlayıp  Sadece Altın Arayabilirsiniz.Size Bulduğu Altını Hem Türkçe  Yazıyla Hem Grafikle Hemde Sesle Belirtir.Altın Tespitinin En  Kolay Yolu Arex 17'dir.   
  

 2d Ekran Grafiği
2D EKRAN ÖZELLİĞİ
2D Ekran Özelliği Sayesinde Altın - Define ve Boşlukların 2D Ekran Grafiğini Görerek Tespitini Yapmış Olduğunuz Definelerin Tahmini Ebatını Ekranda Gösterir.
 
 
  

Tahmini Derinlik
 
DERİNLİK HESAPLAMA
 Arex 17 Pro ile Artık Boşa Kazmak Yok Bulduğunuz Altını Kaç Metrede Olduğunu Arex Otomatik Olarak Hesaplayıp Tahmini Derinlik Olarak Ekranda Gösterir.Böylelikle Bulunan Definenin Net Derinliği Tespit Edilir. 
 
 
 


 

 Hassasiyet
İSTENİLEN DERİNLİKTE ARAMA
Tek Bir Dedektörle İstediğiniz Derinlikte Arama Yapma İmkanı Arex 17 Pro İle Mümkün. Dilerseniz Yüzey Aramalar İçin Derinliği Düşürüp Yüzeysel Arama Yapabilir, Dilerseniz Orta Büyüklükteki Gömüler İçin Derinliği Arttırabilir, Dilerseniz Büyük Gömüler İçin Derinliği En Yüksek Seviyeye Alıp Derin Arama Yapabilirsiniz.Yani Arex 17 Dedektör Size İstediğiniz Derinlikte Arama Yapmanın Keyfini Sürer
 
 


 

Tek Tuşla Ayrım
 
TEK TUŞLA KONTROL PANELİ
Evet Yanlış Okumadınız,Arex Define Dedektörü ile Herşey Tek Tuşla Kontrol Altında,Toprak Ayarı,Altın Ayrımı,Demir Ayrımı,Kıymetli Metaller Ayrımı,Boşluk Ayrımı,Derinlik Hesaplama Hepsi Tek Tuşla Ekranda.Düğme Karmaşası Yaşamadan Dedektörü Kullanamadım Korkusu Yaşamadan Tek Bir Tuşla Tüm Kontrol Elinizin Altında
 

 Çoklu Dil Seçeğeni
DİL SEÇENEKLERİ
Arex 17 Türkçe Dil Seçeneğinin Yanında Farklı Dillerdede Kullanım İmkanı Sunuyor. Türkçe - Arapça - Farsça - İngilizce Dil Seçeneği İle İstediğiniz Dilde Kullanıma Hazır.

 
 
 
 Ücretsiz Eğitim
EĞİTİM 
Arex 17'nin Kullanıcıları Mağazamıza Gelerek Görsel ve Birebir Uzman Kadromuzdan Eğitimini Alabilir,Ayrıca Ürünle Beraber Kullanım CDsi,Kullanım Kitapçığı ve Telefonla Teknik Destek Alabilirler.
 
 
 


 

 İso Kalite Belgesi
GÜVENİLİR ÜRÜN - ONAY SERTİFİKASI
Arex 17 Dedektörün Özellikleri Onaylı Bir Üründür İso 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir,Ayrıca Üniversite Tarafından Tüm Özellikleri Toprakta Test Edilerek Onaylanmıştır.Uğur Elektronik Güvencesiyle Tamamı Türk Mühendisliği ile İleri Teknik Donanım ve Arge Kadrosuna Sahip Fabrikasında Üretilmiştir.
 
 
  2 Yıl Garanti
GARANTİ SÜRESİ
Uğur Elektronik Güvencesiyle Üretilen Arex 17 Pro Dedektör ,2 Yıl Ücretsiz Bakım Garantisi + 3 Yıl Yedek Parça Garantisi İle Alanında En Uzun Süreli Garanti Kapsamına Sahip Dedektör Modelidir.
 
 
 


 
 
 Telefonla Teknik Destek
TELEFONLA TEKNİK DESTEK
Arex Dedektör Kullanıcıları Büyük Bir Avantaja Sahiptir. Dedektör veya Definecilikle Alakalı Aklına Takılan Tüm Soruların Cevabı İçin İrtibat Numaralarından Firmamızı Arayarak Bilgi Alabilirler.

 
  

 
 
Arex Dedektör


KİRALIK AREX DEDEKTÖR ,KİRALIK AREX 17 DEDEKTÖR,KİRALIK AREX 15 DEDEKTÖR,KİRALIK AREX 16 DEDEKTÖR

KİRALIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖRÜN TEK MERKEZİ
kiralık dedektör AREX ve kiralık dedektör çeşitlerinde bir ilke imza attık,tüm marka ve modellerde dedektörleri hem kiralık olarak hemde satılık olarak mağazamızda bulabilirsiniz.
ALTIN AYRIMLI KİRALIK DEDEKTÖR AREX VE SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ
İSTENİLEN DERİNLİKTE KİRALIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ
İSTERSENİZ KİRALIK DEDEKTÖR MODELİNİZDE DEMİRİ ELEME ÖZELLİKLİ BİR CİHAZ ALABİLİRSİNİZBÖYLELİKLE İSTER KİRALIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖR ALIN DEMİRİ GÖRMEDEN ÇALIŞIN
AYRICA DERİNLİK HESAPLAYABİLEN KİRALIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİDE MAĞAZAMZIDA MEVCUT
DİL SEÇENEKLERİ OLAN KİRALIK DEDEKTÖRLER VE SATILIK DEDEKTÖRLERİMİZDE YİNE HİZMETİNİZDE,KİRALIK VE SATILIK OLARAK VERMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİN YURTDIŞINA ÇIKARMANIZ SERBESTTİR
KİRALIK DEDEKTÖRÜNÜZÜ OTOMATİK VEYA MANUEL KULLANIMLI KİRALIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖR MODELLERİ ARASINDAN SEÇEBİLİRSİNİZ
KİRALIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖRÜNÜZÜ İSTEDİĞİNİZ MARKA VE MODELDE DÜNYANIN EN İYİ 40 DEDEKTÖR MODELİNİ İSTEDİĞİNİZ SÜRELERDE KİRALAYABİLİRSİNİZ.
SATILIK DEDEKTÖR VE KİRALIK DEDEKTÖR MODELLERİYLE İLGİLİ AYRINTILI BİLGİ İÇİN SİZLERİ MAĞAZAMIZA BEKLİYORUZ

SATILIK DEDEKTÖR VE KİRALIK DEDEKTÖRDE TEK ADRES
İRTİBAT


0532 652 33 02 - 0542 797 76 26- 0216 310 98 58

KİRALIK DEDEKTÖR AREX 17 HAFTALIK : 500 TL

KİRALAMA İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
KİMLİK FOTOKOPİSİ
İKAMETGAH KAĞIDI
CİHAZIN TUTARI KADAR SENET.