kiralık dedektör truva

kiralık Truva Xp, Satılık Dedektör, Dedektör Fiyatları

Kiralık TRUVA XP , SATILIK TRUVA XP FİYATI, KİRALIK TRUVA XP FİYATI, İKİNCİEL TRUVA XP FİYATI, SATILIK DEDEKTÖR FİYATLARI, SATILIK ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ, İKİNCİEL DEDEKTÖR FİYATLARI, İKİNCİEL DEDEKTÖR FİYATLARI,KİRALIK DEDEKTÖR FİYATLARI, KİRALIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ, KİRALIK DEDEKTÖR MODELLERİ, SATILIK DEFİNE DEDEKTÖRÜ, GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR, EKRANLI YERALTI RADARLARI, DEFİNE İŞARETLERİ, ERMENİ İŞARETLERİ, TUZAKLI MEZARLAR, KAYA MEZARLARI, DEFİNE CİHAZI GİBİ BÜTÜN KONULAR VE SORULARINIZ İÇİN ARAYINIZ
 
TRUVA XP NİN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

* kiralık dedektörTruva Dedektör 4 Metre net derinlik

* kiralık dedektör Hertürlü madenli topraklarda kayalık bölgelerde en derinlere kadar sinyal gönderebilmektedir.

* kiralık dedektör Algıladığı sinyalleri işlemcisi sayesinde farklı ışık ve ses tonlarıyla ayrım yapabilmektedir. İsterseniz küçük tek paraları daha derinlerden bulabilmeniz için küçük başlık yapılabilmektedir.

* kiralık dedektör Truva yer altı radarı sadece Değerli yada Altına Kilitlenebilme özelliğine sahiptir.

* kiralık dedektör,Uğur gold Dedektör mikro işlemci olarak ürettiği ‎çok pratik sadece altına kilitlenen  moduyla diğer bütün metalleri eleme özelliğine sahiptir.

* kiralık dedektör Truva Xp yer altı radarı toprak altına gönderdiği sinyalleri mikro işlemci sayesinde değerlendirerek algıladığı sinyalleri IŞIK VE SES ile değerlendirdikten sonra ledler de net olarak görebilirsiniz. Truva yı kullanırken yorulmayacaksınız. Menü seçeneğindeki seçeneklerden yönlendirerek sadece altına ayarlayabilirsiniz.

* kiralık dedektör Truva Xp yer altı radarıyla tespit yaptığınız ALTIN.GÜMÜŞ. gibi değerli parçaların ne kadar derinde olduğunu anlayabilirsiniz. Genel arama bölümünde arama yaparken Truva nın yer altındaki mezar.mahsen.oda. gibi boşlukları bulabilme özelligi bulunmaktadır.  Bunların içindeki değerli metalleri bulup ayrım yapabilmektedir.

* kiralık dedektör,Truva nın kullanımı, taşıması son derece pratik bir cihazdır darbelere karşı dayanıklı özel muhafazalı çantası, kulaklık, şarj, yedek bataryasıyla birlikte 30 saatin üzerinde kullanım imkanı sağlamaktadır. İndirimli kampanyalı fiyatı ile beraber iki yıl garantili verilmektedir.


kiralık dedektör truva dedektör altın ayrımlı define dedektörü

tüm kiralık dedektör modelleri ve kiralık dedektör fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz