kiralık minelab ctx3030

KİRALIK DEDEKTÖR MERKEZİ

AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN AŞAĞİDAKİ RESME TIKLAYINIZ
kiralık dedektör minelab ctx 3030
KİRALIK DEDEKTÖR MİNELAB

HAFTALIK KİRALIK FİYATI : 500 TL


 Su Geçirmezlik    Kablosuz Ses Sistemi
kiralık dedektör Bu çok yönlü HAZİNE dedektörü ile istediğiniz her yerde arama yapabilirsiniz. CTX 3030 dedektör 10 ft (3 m) seviyesine kadar su geçirmez* olduğu için karada ve su altında arama yapabilme esnekliğine sahip olursunuz.   kiralık dedektör Kulaklıklarınızı dedektöre takmak zorunda kalmadan arama yapabilme özgürlüğüne sahip olun

WM 10 Kablosuz Modül ile yerleşik hoparlörü, teslim edilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilirsiniz.

.
 FeCo Ayrıştırması    GPS Konumlandırması

KİRALIK DEDEKTÖR MİNELAB,Demir İçeriği (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğüne ek olarak ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, eklemek istediğiniz hedefleri tespit (kabul) edebilir ve diğerlerini yok sayabilirsiniz (reddedebilirsiniz). Hedef Takibi ve Hedef Ayrıştırma özellikleri sayesinde, doğru tespit sonuçları için aynı anda birden çok hedefi tanımlayabilirsiniz.
  KİRALIK DEDEKTÖR
Harita ekranı ve Yön Aracı ile nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi görün.

GeoTrails, WayPoints, FindPoints ve GeoHunts gibi yeni GPS fonksiyonları artık avuç içi GPS cihazınızı evde bırakmanıza imkan tanır!

     
 Bilgisayarlı Haritalama    Tam Renkli Ekran
KİRALIK DEDEKTÖR MİNELAB
XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine bulduğunuz konumları bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraflar ve metinler ekleyin ve bunları kategorilere ayırın.
  Tam renkli LCD ekran, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar çok hedef bilgisini görüntüler ve CTX 3030’un ayrıştırma kapasitesini büyük oranda genişletir.
 
 Hızlı Menüler    Ergonomik Tasarım

Hızlı Menüler, 'hareket halindeyken' yapılacak ayarlamalar için size kolay erişim sağlar. Akıllı fonksiyonlar (Hassasiyet, Gürültü İptali, Ses, Zemin Balans) ve özelleştirilebilir Kullanıcı düğmesi sayesinde tespit araması yaparken en çok kullandığınız kontrollerde hızla değişiklik yapabilirsiniz.
  Konforlu arama için tüm batarya ağırlığını kol desteğinin arkasına veren iyi dengelenmiş tasarım. Dedektörü tamamen kendi gereksinimlerinize cevap verecek şekilde istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 Çok Dillilik    

9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve Türkçe.
   


kiralık dedektör, kiralık dedektörler, kiralık minelab dedektör, kiralık dedektör fiyatları, kiralık dedektör merkezi, kiralık altın arama dedektörü, kiralık define dedektörü, kiralık metal dedektör, kiralık görüntülü dedektör, kiralık dedektörler


 
KİRALIK DEDEKTÖR MİNELAB VE DİĞER KİRALIK DEDEKTÖR MODELLERİ VE KİRALIK DEDEKTÖR FİYATLARI İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.MINELAB CTX 3030 HEM SUDA HEMDE KARADA KULLANILAN
GPS konum
Rota arama, GPS koordinatlari kaydedebilirsiniz. PC haritalanmasi sonra kolayca bilgisayarda
Kontrol Edebilirsinz.

Su geçirmez
Dedektör çok yönlü, her kosulda
Kullanilabilir, hem karada hemde Suda Kullanilir.

Kablosuz Ses
Kablosuz Kulaklik Kullanim Imkani


FECO ayrimcilik
Smartfind özelligi 2D grafik nesne tanimlama ve ayrimcilik görüntülemenize olanak saglar. Dikey eksen boyutu / iletkenlik (CO) takip edebilir, yatay eksen ödülü demir içerigi hakkinda bilgi saglar. Bu sistem etkili tanimlamak ve bulmak ayrimcilik koyacaktir.

FBS
FBS sayesinde (Tam Bant Spektrum) dedektörü, su anda gönderir ve 1-
100 kHz araliginda 17 frekanslara sinyal analiz eder. Bu daha genis kapsama alani, hassasiyet ve bulgular verimli analizi basarmaktadir.

Tam renkli ekran
Güzel tasarim tam renkli ekran düz dedektör tamamlar.

KİRALIK DEDEKTÖR MİNELAB : 500 TL
kiralık dedektör, kiralık dedektörler, kiralık minelab dedektör, kiralık dedektör fiyatları, kiralık dedektör merkezi, kiralık altın arama dedektörü, kiralık define dedektörü, kiralık metal dedektör, kiralık görüntülü dedektör, kiralık dedektörler